KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10134049
nr 1013 4049
Sture Kjellström
(1927-1988), Sverige
Etsningar, 2 st. Sture Kjellström, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 26x34 + 17x32
Sture Kjellström, svensk bildkonstnär född 1927, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:16:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Sture Kjellström
Läs mer om Sture Kjellström